Automatyczne (Feminizowane)

Producent
Przeznaczenie nasion
Genotyp
Gatunek
Ilość nasion w paczce
Płeć
Wielkość plonu
Czas kwitnienia
Wysokość rośliny
Odmiany kolorowe
Genetyka "New School"
Zdobywca nagród
Cena
-

Wyświetlanie 1–30 z 184 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 184 wyników

Termin Autoflow, Autoflowering, Auto oznacza to, że dana odmiana konopi automatycznie zakwitnie w prawie każdym cyklu oświetleniowym, a dzięki temu rośliny te nie potrzebują cyklu światła 12/12, aby zacząć produkować kwiaty i mogą rosnąć nawet w 24 godzinach światła od nasion do zbiorów.

Ten przywilej oznacza, że ​​hodowcy w pomieszczeniach nie potrzebują oddzielnych pomieszczeń do uprawy dla roślin w fazie wegetacji i tych, które kwitną. Komercyjni hodowcy mogą nawet umieścić kilka roślin automatycznie kwitnących w swoich pomieszczeniach przeznaczonych do wegetacji (wzrostu) i uzyskać dobre pąki przed zbiorem zwykłych odmian.

Nasiona kwitnące automatycznie na zewnątrz dają hodowcom wiele zbiorów w każdym sezonie, a także pozwalają na uprawę konopi w klimatach, w których zwykłe odmiany nie byłyby w stanie dojrzeć w czasie.

Rośliny automatyczne są łatwiejsze w hodowli i produkcji nasion, ponieważ są małe, a ich cykl życia jest krótki. Można z nich uzyskać około 250 nasion z rośliny, która ma zaledwie 18 cm wysokości i można je uzyskać w ciągu dwóch miesięcy.